, , , ,

Dlaczego warto wykleić kieszenie drzwi i wnęki formatkami do samochodu?

Dopasowane formatki z włókniny filcowej do wygłuszenia kieszeni drzwi i wnęk Twojego samochodu

Wprowadzenie do wygody i ochrony

Każdy kierowca pragnie, aby jego samochód był nie tylko funkcjonalny, ale również zapewniał komfort i estetykę. W czasach gdy producenci tną koszty likwidując w coraz to większej ilości modeli samochodów tak podstawowe elementy wyposażenia jak obicie wnęk / kieszeni drzwi czy schowków nie jest to jednak tak oczywiste. Na szczęście, jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest wyklejenie kieszeni drzwiowych oraz schowków formatkami z włókniny filcowej we własnym zakresie. Ten prosty zabieg może znacząco podnieść jakość użytkowania pojazdu.

Przykład wyklejonej kieszeni drzwi formatkami CarSet

Problem latających przedmiotów

Podczas jazdy, drobne przedmioty przechowywane w kieszeniach drzwiowych lub schowkach często przemieszczają się, tworząc nieprzyjemne odgłosy. Może to być szczególnie irytujące podczas długich podróży lub jazdy po nierównej nawierzchni. Dopasowane formatki z włókniny filcowej do samochodu skutecznie amortyzują ruchy tych przedmiotów, redukując hałas i zapewniając spokojniejszą jazdę.

Samoprzylepna włóknina – łatwość montażu i czyszczenia

Kolejnym atutem naszych formatek CarSet z włókniny jest jej samoprzylepna struktura, która umożliwia łatwy montaż bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi czy klejów. Dodatkowo, włóknina filcowa jest łatwa w czyszczeniu – wystarczy odkurzyć ją, aby usunąć ziarenka piasku czy inne drobne zanieczyszczenia.

Przykład wyklejonej kieszeni drzwi formatkami CarSet

Dopasowane do Twojego modelu samochodu

Wszystkie nasze zestawy CarSet, to formatki wycinane specjalnie pod modele dostępne w ofercie. Dzięki laserowemu cięciu i dopasowaniu do Twojego modelu Seata, Dacia, Hyundai, Peugeot, Cupra, nasze formatki z włókniny filcowe są idealnie dostosowane do kształtu wnętrza Twojego pojazdu.

Ochrona i zabezpieczenie wnętrza

Formatki z włókniny filcowej nie tylko poprawiają komfort, ale również chronią plastikowe elementy drzwi przed zarysowaniami. To szczególnie ważne dla osób, które dbają o stan swojego pojazdu i chcą zachować jego wartość na rynku wtórnym.

Atut przy sprzedaży

Samochód z dobrze zachowanym wnętrzem i dodatkowymi elementami zabezpieczającymi jest bardziej atrakcyjny dla potencjalnych kupujących. Wyklejenie kieszeni i schowków formatkami z włókniny może więc być małą inwestycją, która zwiększy wartość pojazdu przy późniejszej sprzedaży.

Podsumowanie

Stosowanie formatki z włókniny filcowej w kieszeniach drzwiowych i schowkach to prosty, ale skuteczny sposób na zwiększenie komfortu jazdy, ochronę wnętrza samochodu przed uszkodzeniami, a także podniesienie jego wartości przy sprzedaży. To niedroga, ale wartościowa inwestycja w stan i funkcjonalność Twojego pojazdu. Pamiętaj również o odpowiednim przygotowaniu powierzchni do której formatki będą przyklejane. Możesz wykorzystać do tego chociażby Odtłuszczacz do plastików BOLL spray 400ml dostępny w naszym sklepie.

Polub nas i bądź na bieżąco